درباره ما

در وب‌ماه با هدف طراحی سایت و آموزش ساخت سایت سئو و تولید محتوا جهت افزایش فروش و رونق کسب و کار شروع به کار کردیم. در طول سال‌های گذشته در پلتفرم‌های مختلف آموزش‌های زیادی را در مورد طراحی سایت به زبان فارسی دیدم اما چیزی که خیلی جلب توجه می‌کرد این بود که اکثر آموزش‌ها در مورد ساخت سایت و فروشگاه با وردپرس بود.

در این صفحه قصد ندارم در مورد خوب یا بد بودن وردپرس صحبت کنم اما در تمام صفحات اینستاگرام و یوتیوب و … پر شده از رویا فروشی و شعارهایی مثل طراحی سایت در یک ساعت یا طراحی فروشگاه در دو ساعت ولی متاسفانه صحبتی از  این نمی‌شه که این سایتی که ساخته شده حالا نیاز به رشد دادن و تولید محتوا داره و مطمئنا کار دو ساعت و حتی دو روز و دو هفته هم نیست و روندی پیشرونده و ارگانیک هست.

دیدن این موارد و موارد مشابه باعث شروع به کار وب‌ماه شد تا علاوه بر آموزش طراحی سایت براساس کدنویسی و همینطور بر پایه وردپرس  و  سفارش طراحی سایت براساس سلیقه مشتری آموزش های کاربردی هم بصورت رایگان در زمینه نگهداری سایت مثل تولید محتوا برای سایت و سئوی سایت و …با شما به اشتراک بزاریم. از اینکه برای داشتن سایت مورد پسندتون ما رو انتخاب کردید خوشحالیم.